Rozpis zápasů 2021

Kalendář zápasů PODZIM 2021 najdete v souboru ke stažení.

Zprávy trenéra

Jak si vedeme v soutěži

Výsledky zápasů i tabulka je k nahlédnutí na webu

Výsledky - lidovky

GASCO Okresní přebor dorostu U19   2021/2022                                       (společně Staré Hradiště/Rosice n.L.)

16.10.2021  St. Hradiště / Rosice n. L. - Mnětice  4 : 1

09.10.2021  Mikulovice / Ostřešany  -  St. Hradiště / Rosice n. L.   5 : 2 

03.10.2021 Staré Hradiště/Rosice - Přelovice B  0 : 5

25.09.2021 Stolany/Hr.Týnec - Staré Hradiště/Rosice n.L. 1 : 3

18.09.2021  Staré Hradiště/Rosice n.L. - Chvaletice 2 : 1

12.09.2021  Býšť - Staré Hradiště/Rosice n.L.  5 : 1, branka: Liška

04.09.2021   Staré Hradiště/Rosice n.L.  -  Živanice  0 : 3


2020/2021   C2A - XL Židle 1. třída dorostu - skupina A

11.10.2020  Staré Hradiště - Slatiňany B  2 : 2  Zápis

20.9.2020  Opatovice n.L.  -  Staré Hradiště  4 : 0  Zápis

13.9.2020  Staré Hradiště - PARAMO  1 : 7  Zápis

9.9.2020  Mnětice - Staré Hradiště   0 : 7  Zápis

6.9.2020  Staré Hradiště - Přelovice  4 : 6    Zápis 

30.8.2020 Pardubičky B - Staré Hradiště 8 : 2  zápis

26.8.2020 Staré Hradiště - Býšť 5 : 5 , PK 4 : 5  zápis

23.8.2020 Staré Hradiště - Orel  0 : 1   zápis

2019/2020   C2A - XL Židle 1. třída dorostu - skupina A

3.11.2019 Staré Hradiště - Mikulovice 1 : 1 (0 : 0) Sestava, branky viz zápis    Pokutové kopy video S

26.10.2019 Opatovice - Staré Hradiště 1 : 2 (1 : 2) Sestava, branky viz zápis

20.10.2019 Lázně Bohdaneč - Staré Hradiště 2 : 1 (1 : 1) Sestava, branky viz zápis

13.10.2019 Staré Hradiště - Třemošnice 2 : 3 (1 : 2) Sestava, branky viz zápis

6.10.2019 Staré Hradiště - Pardubičky 4 : 3 (0 : 2) Sestava, branky viz zápis

30.9.2019 Orel - Staré Hradiště 3 : 2 (0 : 1) Sestava, branky viz zápis

22.9.2019 Staré Hradiště - Moravany 3 : 2 (0 : 0) Sestava, branky viz zápis

14.9.2019 Horní Jelení - Staré Hradiště 7 : 2 (5 : 0) Sestava, branky viz zápis

8.9.2019 Staré Hradiště - Nemošice 2 : 1 (1 : 1) Sestava, branky viz zápis

1.9.2019 Paramo - Staré Hradiště 2 : 1 (2 : 1) Sestava, branky viz zápis

2018/2019

16.6.2019 Staré Hradiště - Slatiňany B 2 : 0 (2 : 0) Sestava, branky viz zápis

9.6.2019 Opatovice - Staré Hradiště 14 : 0 (4 : 0) Sestava, branky, střídání viz zápis

2.6.2019 Staré Hradiště - Dřenice 0 : 2 (0 : 1) Sestava, branky viz zápis

26.5.2019 Pardubičky - Staré Hradiště 3 : 0 (1 : 0) Sestava, střídání viz zápis

19.5.2019 Staré Hradiště - PARAMO 1 : 0 (0 : 0) Sestava, branka viz zápis

12.5.2019 Lázně Bohdaneč - Staré Hradiště 2 : 1 (2 : 1) Sestava, branky viz zápis + foto

4.5.2019 Mikulovice - Staré Hradiště 1 : 0 (0 : 0) Sestava, střídání viz zápis



28.4. Staré Hradiště - Heřmanův Městec 1 : 1 (1 : 0) PK 2 : 3 Sestava, branky viz zápis

21.4. Třemošnice - St.Hradiště 5 : 1 Sestava viz zápis

13.4. Slatiňany - Staré Hradiště 3 : 0 Sestava viz zápis

7.4.2019 Staré Hradiště - Opatovice n.L. 3 : 2 (2-0) Sestava, střídání, střelci branek viz zápis

31.3.2019 Dřenice - Staré Hradiště 8 : 4 (3-3) Sestava, střídání, střelci branek viz zápis

24.3.2019 Staré Hradiště - Pardubičky 1 : 3 (0-2) Branky, sestava, střídání viz zápis .