P  ř  í  p  r  a  v  k  y

Ondrášovka Cup

Hodnocení trenéra Jana Kovaříka:

Kluci hráli odhodlaně a opět zařazovali do zápasu prvky z tréninku. Jediný zápas jsme nezvládli, a to proti vítězi FK Mladá Boleslav. Ostatní zápasy "vyrovnané" a dokonce tým FC Hradec Králové jsme porazili 4:1 !

Resumé 1 výhra, 1 remíza a zbytek prohry = 7 místo

Jsem na kluky pyšný, protože všechny týmy (ligové/exligové) se kterými se dnes utkali mají mnohonásobne lepší tréninkové podmínky a plno dalších drobnosti. Díky moc všem!

Ondrášovka Cup

22.9.2020 hřiště Lázně Bohdaneč

Předkolo Ondrášovka Cup kategorie U 8 skončilo úspěchem našich mladých fotbalistů Za vše mluví foto.

Upozornění trenérů

Foto z turnaje U 7 23.2.2020 v galerii

Foto ze zájezdu do Berlína viz foto

Fotografie z turnaje 1.5.2019 najdete na stránce Turnaje Hradiště

Každé pondělí a středu od 17,00 hodin na hřišti ve Starém Hradišti pořádá fotbalový klub nábor dětí ve věku od 4 let a více. Přijďte mezi nás. Budeme se na vás těšit.

Více informací se dozvíte při náboru od našich kvalifikovaných trenérů. Tento informační leták je vám k dispozici po kliknutí na obrázek.