P ř i p r a v k a   U7

Přípravka U7 /2012 a mladší/

Zpráva trenéra

Každé pondělí a středu od 17,00 hodin na hřišti ve Starém Hradišti pořádá fotbalový klub nábor dětí ve věku od 4 let a více. Přijďte mezi nás. Budeme se na vás těšit.

Více informací se dozvíte při náboru od našich kvalifikovaných trenérů.

Trenér                    Ing. Kovařík Jan        605 046 380  kovarik.jan@centrum.cz

Asistent trenéra  Chudomský Jiří   777 065 091

V sobotu 2.3.2019 se minipřípravka (U-7) zúčastnila kvalitně obsazeného turnaje v Pardubicích

Kvalitně obsazený a velmi dobře organizovaný turnaj se hrál na malé branky systémem 4+0. Zápasy v základní skupině jsme odehráli proti kvalitním soupeřům (FK Chvaletice, MFK Chrudim, FC Hradec Králové bílá a SK Slavia Praha červ. U6). Kluci se presentovali pohybem, rvavostí, i nějakou tou kličkou, ale přesto jsme vyhráli zápas "pouze" proti SK Slavia Praha červ. U6. V základní skupině jsme obsadili 4. místo a tak jsme se dostali do skupiny, ve které se bojovalo o 6. - 10. místo. Souboje v této skupině byli již velmi vyrovnané, kdy jsme remizovali s SK Pardubičky a porazili znovu SK Slavia Praha červ. U6. Nakonec jsme tedy kvůli horšímu skóre obsadili konečné 9. místo.

Herně vytíženi byli všichni hráči bez ohledu na výkonnost nebo věk, tak jak by to v těchto věkových kategoriích mělo být.

Chtěl bych tedy ještě poděkovat hráčům za přístup a rodičům za podporu!

PS: Nedá se nic dělat, je třeba řádně pracovat nejen na tréninku, ale také doma!!!

Sestava: Vojtěch Hejský, Vojtěch Sidor, Matyáš Novotný, Daniel Kubeš, Jindřich Kalina, Filip Santler, Jonáš Langr, Šimon Kovařík, Matouš Kovařík                                                     7.3.2019