P  ř í p r a v k a      U 11

Rozpis zápasů turnajů Krajské soutěže přípravek PODZIM 2022

Trenér Jan Kovařík - 605 046 380                  Termíny tréninků podzim 2022 dle ROZPISU

Skupina "D" ­- termín: - čtvrtek 22.9. 2022 -začátek 13:00 hod.        ­ - místo: - Hlinsko (PAR)

Hraje se o 3 přímá postupová místa do kvalifikace.                                                                                                                     - účastníci:

- FC Slovan Havlíčkův Brod z.s.                                                                                                                                                      - FC Hlinsko, z.s.                                                                                                                                                                               - FC Sellier & Bellot Vlašim, z.s.                                                                                                                                                      - SK Nemošice z.s.                                                                                                                                                                            - TJ Sokol Staré Hradiště, z.s.                                                                                                                                                         - 1. FC Žamberk z.s.

Soutěž mladších přípravek U10   2022/2023

18.9.2022 turnaj v Červených Pečkách

Staré Hradiště - Červené Pečky 6:0                                                                                                                                      Staré Hradiště - FK Pardubice 5:5                                                                                                                                         Staré Hradiště - TJ Pátek 5:1                                                                                                                                                   Staré Hradiště - Dukla Praha 5:4                                                                                                                                           Staré Hradiště - FK Teplice modří 6:2                                                                                                                                     Staré Hradiště - FK Teplice žlutí 5:3                                                                                                                                     Finále: Staré Hradiště - FK Pardubice 4:4, na pen. 2:1   1· místo !!

8.9.20022 PC G1H U-10 Chlumec n. Cidlinou

ročník 2022, G1H, Přípravka - starší, číslo 2022009G1H
Neurčeno PLANEO CUP - POHÁR MLÁDEŽE FAČR skupina H

Staré Hradiště - Chlumec n.C. 3:2                                                                                                                                          Staré Hradiště - Nemošice 2:1                                                                                                                                                 Staré Hradiště - Čáslav 5:2                                                                                                                                                     Staré Hradiště - Kutná Hora 2:0                                                                                                                                                            1· místo - postup   turnaj ve čtvrtek 22.9. - Hlinsko