Rozpis zápasů turnajů Krajské soutěže přípravek JARO 2022

Sotěžní ročník 2021/2022

Trenéři: Radek Tomiška - 773 282 221 , Pavel Santler - 606 633 396

15.05.2022 hřiště Litomyšl                                                                                                                                                      Staré Hradiště - Přelovice 4 : 8                                                                                                                                              Staré Hradiště - Litomyšl  0 : 9           

08.05.2022 hřiště Přelouč  

30.04.2022 hřiště  Lázně Bohdaneč                                                                                                                                      Staré Hradiště - Třemošnice 13:2                                                                                                                                          Staré Hradiště - Přelouč 5:6                                                                                                                                                    Staré Hradiště - Lázně Bohdaneč 8:4

23.04.2022 hřiště Dolní Újezd                                                                                                                                                     Staré Hradiště - Dolní Újezd 3:8                                                                                                                                             Staré Hradiště - Přelovice 6:0                                                                                                                                                 Staré Hradiště - Slatiňany 2:7

10.04.2022 hřiště Staré Hradiště                                                                                                                                              Staré Hradiště - Nemošice 3:4                                                                                                                                                Staré Hradiště - Dašice 3:2                                                                                                                                                    Staré Hradiště - L.Bohdaneč 2:13 

17.10.2021  hřiště Staré Hradiště                                                                                                                                                    Staré Hradiště - Nemošice 6:5                                                                                                                                                   Staré Hradiště - Dašice 2:6

10.10.2021   hřiště Dolní Újezd

Staré Hradiště - Slatiňany 3:5                                                                                                                                                 Staré Hradiště - Přelovice 6:5                                                                                                                                                 Staré Hradiště - Dolní Újezd 7:3


03.10.2021 hřiště Litomyšl

Staré Hradiště - Holice 11:1                                                                                                                                                      Staré Hradiště - Litomyšl 5:4                                                                                                                                                  Staré Hradiště - L. Bohdaneč 7:4

      

26.09.2021  hřiště Přelouč                                                                                                                                                               Staré Hradiště - Přelouč 2:6                                                                                                                                                            Staré Hradiště - Litomyšl 10:1                                                                                                                                                 Staré Hradiště - Třemošnice 8:1                           

18.09.2021  hřiště Lázně Bohdaneč                                                                                                                                              Staré Hradiště - Dašice 6:2                                                                                                                                                     Staré Hradiště - Lázně Bohdaneč 9:6

11.09.2021  hřiště Přelouč                                                                                                                                                             Staré Hradiště - Přelouč 4 : 10                                                                                                                                                Staré Hradiště - Slatiňany 2 : 5                                                                                                                                               Staré Hradiště - Lázně Bohdaneč 6 : 2

04.09.2021 hřiště Nemošice                                                                                                                                                            Staré Hradiště - Nemošice 3:11
Staré Hradiště - Holice 6:6


2019/2020  G1A - STAVITELSTVÍ KAŠPAR OP st.přípravek U11-Holicko

16.10.2019 Staré Hradiště - Opatovice 14 : 1 (6 : 0) Sestava, branky viz zápis

7.10.2019 Býšť - Staré Hradiště 3 : 2 (0 : 0) Sestava, branky viz zápis

2.10.2019 Staré Hradiště - Mikulovice 7 : 3 (4 : 2) Sestava, branky viz zápis

26.9.2019 Nemošice - Staré Hradiště 5 : 4 (3 : 2) Sestava, branky viz zápis

21.9.2019 Roveň - Staré Hradiště 0 : 15 (0 : 8) Sestava, branky viz zápis

19.9.2019 PARAMO - Staré Hradiště 7 : 10 (5 : 6) Sestava, branky viz zápis

18.9.2019 Staré Hradiště - Dříteč 3 : 11 (1 : 5) Sestava, branky viz zápis

9.9.2019 Sezemice - Staré Hradiště 0 : 9 (0 : 5) Sestava, branky viz zápis

4.9.2019 Staré Hradiště - Horní Ředice 13 : 5 (7 : 2) Sestava, branky viz zápis