P ř í p r a v k a   U 9

Přípravka U 9

Zápasy podzimní části 2020

Rozpis zápasů najdete v souboru Podzim 2020

Výsledky zápasů dle jednotlivých kol

Krajská soutěž mladších přípravek

6. kolo 10.10.2020  -  hřiště Lázně Bohdaneč                          Staré Hradiště - Horní Jelení 3:7                                                  Staré Hradiště - Lázně Bohdaneč 1:7                                           Staré Hradiště - Holice 6:1

5. kolo 4.10.2020  -  hřiště Třemošnice                                     Staré Hradiště - Moravany/Dašice 5:4                                         Staré Hradiště - Třemošnice 4:1                                                    Staré Hradiště - Přelouč 2:2

4. kolo 27.9.2020  - hřiště Moravany                                        Staré Hradiště - Dolní Újezd 4:3                                                Staré Hradiště - Moravany/Dašice 12:1

3. kolo 20.9.2020  .  hřiště Dolní Újezd                                    Staré Hradiště - Litomyšl 2:3                                                        Staré Hradiště - Dolní Újezd 4:7                                                   Staré Hradiště - Žamberk 3:10

2. kolo 13.9.2020  -  hřiště Litomyšl                                                   Staré Hradiště - Litomyšl 7:7                                                      Staré Hradiště - Moravany/Dašice 8:1                                       Staré Hradiště - Slatiňny 4:12              

1. kolo  5.9.2020  -  hřiště Staré Hradiště
Staré Hradiště - Lázně Bohdaneč 3:30
Lázně Bohdaneč - Třemošnice 16:1
Třemošnice - Staré Hradiště 12:7

Trenér                         Ing. Kovařík Jan        605 046 380 kovarik.jan@centrum.cz

Asistent trenéra Chudomský Jiří   777 065 091

Přeborník okresu Pardubice 2018/2019

2019/2020  H1A - PALENT ZENPRO OP mladších přípravek U9 - Holicko

25.10.2019 Staré Hradiště - Horní Ředice 9 : 5 (3 : 3) Sestava, branky viz zápis

23.10.2019 Staré Hradiště - FK Pce (dívky) 6 : 5 (3 : 3) Sestava, branky viz zápis

21.10.2019 Staré Hradiště - AFK SKP 19 : 12 (9 : 4) Sestava, branky viz zápis

10.10.2019 Mnětice - Staré Hradiště 3 : 23 (2 : 10) Sestava, branky viz zápis

7.10.2019 Staré Hradiště - Býšť 12 : 2 (5 : 1) Sestava, branky viz zápis

24.9.2019 Mikulovice - Staré Hradiště 7 : 7 (3 : 3) Sestava, branky viz zápis

23.9.2019 Staré Hradiště - Holice 26 : 0 (14 : 0) Sestava, branky viz zápis

20.9.2019 Dříteč - Staré Hradiště 9 : 3 (6 : 0) Sestava, branky viz zápis

11.9.2019 Sezemice - Staré Hradiště 4 : 8 (0 : 5) Sestava, branky viz zápis

9.9.2019 Staré Hradiště - Roveň 8 : 8 (4 : 5) Sestava, branky viz zápis